• Zadzwoń! 89 527 23 21
  • Napisz! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

dziewczynkaok

O nas

Kancelaria Prawnicza radcy prawnego Andrzeja Jelca istnieje od 1993r.
 
Głównym celem Kancelarii jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu Klientowi bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie.
 
Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.
 
Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacji należności, prawa budowlanego, ubezpieczeń majątkowych oraz postępowań administracyjnych.
 
Agresywnie rozwijająca się gospodarka i coraz bardziej skomplikowany system administracyjny powoduje, że korzystanie z usług prawnika-profesjonalisty staje się koniecznością. Dostrzegając te zmiany, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o zapotrzebowaniu na świadczone przez nas usługi i rozwijamy Kancelarię w kierunku pożądanym przez Naszych Klientów.
 
Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam stworzyć zgrany zespół prawników łączący doświadczenie radców z wieloletnim stażem zawodowym i entuzjazm młodych adeptów naszego zawodu.
 
Aktualnie trzon Kancelarii tworzy jej założyciel – radca prawny Andrzej Jelec, oraz radcowie prawni z nim współpracujący – Mateusz Krause i Kamil Karczewski, wspomagani przez grono ambitnych aplikantów radcowskich.
 
Lokalizacje Kancelarii – w Olsztynie i Giżycku, pozwalają nam na sprawne działanie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i podlaskiego, jednocześnie, z pożytkiem dla Naszych Klientów, na minimalizację kosztów dojazdu.
 

www.facebook.com/RadcyPrawniOlsztyn

 

Copyrights 2014 @ Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Andrzej Jelec i Współpracownicy, by GlobalDigital

prawnik olsztyn, radca prawny, adwokat, odszkodowanie, windykacja, rozwody